Aktuality

  • 23.12.2022 | PF 2023

  • 07.02.2022 | KARIÉRA- VOLNÉ PRACOVNÍ MÍSTO

    Nabízíme volné pracovní místo na pozici montér sádrokartonu. Veškeré informace na mob. čísle 603 754 184 .

  • 21.12.2021 | PF 2022

    Děkujeme všem zakazníkům za projevenou důvěru. Přejeme krásné svátky a šťastný nový rok 2022.


Partneři při realizaci na klíč:

 

Sádrokartonové systémy

Sádrokartonové systémy suché vnitřní výstavby jsou určeny pro širokou oblast použití v interiérech, a to jak u novostaveb, tak i při rekonstrukcích a při opravách bytových, občanských i průmyslových staveb.

Využít je lze mimo jiné i na montáž příček a pro obklady stěn. V případě použití sádrovláknitých desek lze v interiéru vytvořit zajímavé ohýbané konstrukce. Konstrukce příček slouží především k členění interiérů na jednotlivé místnosti, ale také k vedení potřebných instalací.

Konstrukce obkladů stěn se dělí na tří základní skupiny.

Jedná se o tzv. ,,suchou omítku", kde je omítka nahrazena nalepením sádrokartonových desek nebo desek Rigitherm (desky s nakašírovanou vrstvou izolace). Druhou skupinou jsou tzv. předsazené stěny spřažené, kde je použita konstrukce z profilů, která je spojena se stávající stěnou. Poslední možností jsou tzv. volně stojící předsazené stěny. Předsazené stěny tvoří povrchovou úpravu zdiva. Je možno s nimi provádět případné zateplení z interiéru a v neposlední řadě slouží k vedení potřebných instalací.

Systémy suché vnitřní výstavby dokáží splnit i ty nejnáročnější stavebně-fyzikální, technické, konstrukční a estetické požadavky. Jejich nespornou výhodou je rychlost výstavby, snadná zpracovatelnost, nízká hmotnost, malá dopravní a energetická náročnost a značná variabilita použití.

Prakticky vyloučeny jsou mokré procesy, což snižuje technologické prostoje a umožňuje užívat vybudované prostory bezprostředně po jejich dokončení. Snadná je i instalace všech technologických rozvodů, které mohou být prováděny současně s výstavbou sádrokartonových konstrukcí.

Poslední neméně významnou výdhodou těchto konstrukcí je fakt, že se jedná o ekologické produkty, které jsou ohleduplné k životnímu prostředí stejně jako jejich výroba.

Cena sádrokartonářských prací

Všechny práce provádíme indiviuálně s největší pečlivostí a vysokou odborností.
Pro cenovou nabídku volejte +420 603 754 184 (Daniel Skrbel).

Stránky:
  • 1

Copyright ©2023|Skrbel sádrokartony

Created by FajnyWeb.cz