Aktuality

  • 23.12.2016 | PF 2017

    Krásné Vánoce,hodně štěstí,zdraví a úspěšný vstup do nového roku Vám přeje kolektiv firmy SKRBEL s.r.o.

  • 25.09.2016 | AKCE ZIMA 2016

    Od 1.10.2016 znovu zahajujeme pro velký úspěch z minulého roku akci " ZIMA 2016" a to slevu až 20% na montážní práce ze sádrokartonu Norgips. Akce se vztahuje na zakázky od 1.1.2017- 30.3.2017.Tuto akci lze objednat od 1.10.2016.Více informací na mobilním čísle…

  • 25.04.2016 | SLEVA NA RODINNÉ DOMY A REKONSTRUKCE

    Stavíte nový rodinný dům či provádíte rekontrukci? Hledáte specialistu na tvorbu interiérů? Hledáte moderní společnost s dlouholetou tradicí a pečlivostí při práci? Hledáte někoho, kdo Vám nabídce prodlouženou záruku zdarma? HLEDÁTE PRÁVĚ…


Partneři při realizaci na klíč:

 

SDK systémy

Sádrokartonové systémy suché vnitřní výstavby jsou určeny pro širokou oblast použití v interiérech, a to jak u novostaveb, tak i při rekonstrukcích a při opravách bytových, občanských i průmyslových staveb.

Využít je lze mimo jiné i na montáž příček a pro obklady stěn. V případě použití sádrovláknitých desek lze v interiéru vytvořit zajímavé ohýbané konstrukce. Konstrukce příček slouží především k členění interiérů na jednotlivé místnosti, ale také k vedení potřebných instalací.

Konstrukce obkladů stěn se dělí na tří základní skupiny.

Jedná se o tzv. ,,suchou omítku", kde je omítka nahrazena nalepením sádrokartonových desek nebo desek Rigitherm (desky s nakašírovanou vrstvou izolace). Druhou skupinou jsou tzv. předsazené stěny spřažené, kde je použita konstrukce z profilů, která je spojena se stávající stěnou. Poslední možností jsou tzv. volně stojící předsazené stěny. Předsazené stěny tvoří povrchovou úpravu zdiva. Je možno s nimi provádět případné zateplení z interiéru a v neposlední řadě slouží k vedení potřebných instalací.

Systémy suché vnitřní výstavby dokáží splnit i ty nejnáročnější stavebně-fyzikální, technické, konstrukční a estetické požadavky. Jejich nespornou výhodou je rychlost výstavby, snadná zpracovatelnost, nízká hmotnost, malá dopravní a energetická náročnost a značná variabilita použití.

Prakticky vyloučeny jsou mokré procesy, což snižuje technologické prostoje a umožňuje užívat vybudované prostory bezprostředně po jejich dokončení. Snadná je i instalace všech technologických rozvodů, které mohou být prováděny současně s výstavbou sádrokartonových konstrukcí.

Poslední neméně významnou výdhodou těchto konstrukcí je fakt, že se jedná o ekologické produkty, které jsou ohleduplné k životnímu prostředí stejně jako jejich výroba.

Stránky:
  • 1

Copyright ©2017|Skrbel sádrokartony

Created by FajnyWeb.cz