Sádrokartony

Sádrokartonové systémy suché vnitřní výstavby jsou určeny pro širokou oblast použití v interiérech, a to jak u novostaveb, tak i při rekonstrukcích a při opravách bytových, občanských i průmyslových staveb.

Využít je lze mimo jiné i na montáž příček a pro obklady stěn. V případě použití sádrovláknitých desek lze v interiéru vytvořit zajímavé ohýbané konstrukce. Konstrukce příček slouží především k členění interiérů na jednotlivé místnosti, ale také k vedení potřebných instalací.

Konstrukce obkladů stěn se dělí na tří základní skupiny.

Jedná se o tzv. ,,suchou omítku„, kde je omítka nahrazena nalepením sádrokartonových desek nebo desek Rigitherm (desky s nakašírovanou vrstvou izolace). Druhou skupinou jsou tzv. předsazené stěny spřažené, kde je použita konstrukce z profilů, která je spojena se stávající stěnou. Poslední možností jsou tzv. volně stojící předsazené stěny. Předsazené stěny tvoří povrchovou úpravu zdiva. Je možno s nimi provádět případné zateplení z interiéru a v neposlední řadě slouží k vedení potřebných instalací.

Systémy suché vnitřní výstavby dokáží splnit i ty nejnáročnější stavebně-fyzikální, technické, konstrukční a estetické požadavky. Jejich nespornou výhodou je rychlost výstavby, snadná zpracovatelnost, nízká hmotnost, malá dopravní a energetická náročnost a značná variabilita použití.

Prakticky vyloučeny jsou mokré procesy, což snižuje technologické prostoje a umožňuje užívat vybudované prostory bezprostředně po jejich dokončení. Snadná je i instalace všech technologických rozvodů, které mohou být prováděny současně s výstavbou sádrokartonových konstrukcí.

Poslední neméně významnou výdhodou těchto konstrukcí je fakt, že se jedná o ekologické produkty, které jsou ohleduplné k životnímu prostředí stejně jako jejich výroba.

Cena sádrokartonářských prací

Všechny práce provádíme individuálně s největší pečlivostí a vysokou odborností.
Pro cenovou nabídku volejte +420 603 754 184 (Daniel Skrbel).

Mohlo by se vám líbit:

Počkejte prosím