Aktuality

  • 23.12.2022 | PF 2023

  • 07.02.2022 | KARIÉRA- VOLNÉ PRACOVNÍ MÍSTO

    Nabízíme volné pracovní místo na pozici montér sádrokartonu. Veškeré informace na mob. čísle 603 754 184 .

  • 21.12.2021 | PF 2022

    Děkujeme všem zakazníkům za projevenou důvěru. Přejeme krásné svátky a šťastný nový rok 2022.


Partneři při realizaci na klíč:

 

SKRBEL s.r.o.

Firma Daniel SKRBEL SÁDROKARTONY byla založena v roce 1996 jako fyzická osoba zabývající se komplexními dodávkami a montáží ze sádrokartonu.V roce 2011 došlo k rozdělení na dvě firmy - Daniel Skrbel Sadrokartony a na SKRBEL s.r.o. Obě tyto samostatné firmy spolu úzce spolupracují.

V součastné době je naše firma SKRBEL s.r.o. zaměřena na prodej a montáž materiálu pro suchou výstavbutj. sádrokartony RIGIPS, NORGIPS, tepelných izolací URSA, ISOVER, KNAUF, minerálních podhledů AMF a OWA. Na veškeré tyto montáže a materiály vlastníme příslušné certifikáty a naše pracovníky školíme na odborných seminářích daných firem. Naše firma provádí zakázky malého i velkého rozsahu po celé České republice, zejména v Moravskoslezském kraji.V roce 2015 získala naše firma " CERTIFIKÁT PROVĚŘENÁ FIRMA 2015".


Kvalitní zázemí, kterým firma disponuje, nám umožňuje používat širokou škálu materiálů vhodných i pro Váši stavbu. Vždy přistupujeme individuálně k řešení požadavku zákazníka k oboustranné spokojenosti. Důraz klademe na preciznost a kvalitu prováděných pracích.Při montážích používáme pouze materiály od renomovaných výrobců.

V případě zájmu jsme schopni Vám nabídnout kompletní služby v oboru stavby, elektra, nábytku, podlah, malířských prací, autodopravy.
Veškeré konzultace lze provést u Vás doma nebo přímo v prostorách naší firmy, kde Vám můžeme ukázat materiály, které používáme při našich montážích.V okolí Opavy a blízkém okolí cenové kalkulace a konzultace montáže provádíme ZDARMA proškoleným pracovníkem naši firmy. Naše cenová politika nám umožňuje nabídnout Vám ceny, které Vás mile překvapí. Proto neváhejte a kontaktujte nás.

Několik důvodů proč zvolit naši firmu:
- zkušenosti v oboru již 26let
- práce provádíme svými zaměstnanci
- spolehlivě a kvalitně provedená práce
- prodloužená záruka na montážní práce
- pozáruční servis

- individuální přístup ke každé zakázce
- přijatelné ceny
- sídlo firmy a prodejní sklad na jedné adrese
- možnost kompletní realizace zakázkyI takto může vypadat Váš domov...

 

Copyright ©2023|Skrbel sádrokartony

Created by FajnyWeb.cz